UWAGA! - wykonujemy zabiegi chirurgiczne !!

 

 

Nasza przychodnia jest otwarta codziennie

od poniedziałku do piątku w godzinach 15:15 - 20:00.

W soboty pracujemy w godzinach 10:15 - 13:00.

 

Klinika weterynaryjna „Chiron” powstała z miłości do zwierząt. Dewizą naszej lecznicy jest profesjonalizm, misją zaś niesienie pomocy zwierzętom z Krakowa i okolic. Proponujemy szeroki zakres usług profilaktyczno - diagnostycznych. Wykonujemy opis zdjęć RTG, USG, EKG, badania laboratoryjne i endoskopowe.

Jesteśmy gotowi służyć nie tylko radą, ale przede wszystkim medyczną wiedzą. Od początku działalności bowiem stawiamy na wysoko wykwalifikowanych kadrę z dużym doświadczeniem klinicznym. Weterynarz to musi być człowiek łączący miłość do zwierząt, misję i chęć pomocy bezradnym stworzeniom, z pracą zawodową, wówczas w stu procentach angażuje się w to co robi. Zatrudniamy tylko takich lekarzy. Spotkacie  więc Państwo, w naszej przychodni dla zwierząt, zgrany zespół weterynarzy-pasjonatów oraz miłą i przyjazną atmosferę, która zapewni pacjentom poczucie bezpieczeństwa i komfort.

Stworzona dla mieszkańców Krakowa klinika dla zwierząt jest w pełni wyposażona w specjalistyczny sprzęt, który umożliwia szybką diagnostykę. Doświadczenie i wiedza  pracujących w przychodni weterynaryjnej „Chiron” lekarzy gwarantują powodzenie terapii i szybki powrót do zdrowia Twojego ukochanego pupila.

Kluczem do powodzenia leczenia jest również oparta na wzajemnym zrozumieniu współpraca pomiędzy nami a Państwem. Z naszej strony możecie liczyć na indywidualne podejście do każdego pacjenta i szczerą rozmowę, w której odpowiemy na wszystkie pytania. Dzięki takiemu podejściu przychodnia weterynaryjna „Chiron” zdobyła zaufanie i wdzięczność dużej grupy pacjentów i ich właścicieli. Mamy nadzieję, że i Ty do niej dołączysz! Do zobaczenia na wizycie!