Witamy na stronie salonu groomerskiego SALON SPA dla KOTA I PSA, w którym staramy się realizować zasady nowoczesnego i odpowiedzialnego groomingu.

M.in dlatego od dnia 21 listopada 2009 roku jestem czlonkiem Polskiego Stowarzyszenia Groomerów, które zrzesza najlepszych groomerów w Polsce.

www.psgroomer.pl

 

 

Zadbany pies jest wizytówką swojego właściciela. Dlatego pora zadbać o strzyżenie pupila i wybrać się do fryzjera dla zwierząt. Nowoczesny, w pełni profesjonalny Salon Spa dla Kota i Psa to najlepszy wybór dla miasta Kraków i jego mieszkańców posiadających czworonożnych przyjaciół. Nasi podopieczni obdarzają nas wierną miłością i zaufaniem. Pora odwdzięczyć się za to troską i dobrą opieką. Może to banał, ale kąpiel, przystrzyżenie oraz właściwa pielęgnacja sierści sprawiają naszym ulubieńcom prawdziwą ulgę i dają poczucie komfortu.

Salon strzyżenia psów poleca szereg usług pielęgnacyjnych i bogaty asortyment artykułów fryzjerskich dla różnych ras. Ale nie tylko psa możesz zabrać do fryzjera, nasze progi są otwarte także dla miauczących pupili. Strzyżenie kotów nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Nasza oferta jest jednak znacznie bogatsza. Oprócz strzyżenia, znajdziesz u nas usługi takie jak: rozczesywanie skołtunionej sierści, obcinanie pazurów,  usuwanie insektów czy pielęgnację oczu i uszu. Salon Spa dla Kota i Psa posiada ponadto profesjonalne stanowisko kąpielowe dla małych i dużych zwierząt, więc pupilowi można zafundować kąpiele kosmetyczne i lecznicze.

Systematyczne wizyty u fryzjera dla psów czy kotów skracają czas zabiegów pielęgnacyjnych, oszczędzają stresu związanego ze strzyżeniem, ale przede wszystkim poprawiają kondycję sierści zwierzęcia. Warto też przy tej okazji wspomnieć, że krótsze zabiegi są tańsze, więc warto chodzić do fryzjera dla zwierząt regularnie, aby nie nadwyrężać portfela. Ceny i czas zabiegów zależą bowiem od wielkości psa, ale przede wszystkim od stanu jego sierści.

Nasz salon to miejsce, gdzie z należytą starannością zajmiemy się Państwa czworonożnymi przyjaciółmi.  Pracujemy tylko na najnowocześniejszym sprzęcie groomerskim, a wszyscy nasi pracownicy to wykwalifikowani groomerzy, dlatego możecie Państwo mieć pewność co do jakości  naszej pracy.