Do naszego hotelu zapraszamy:

  • koty
  • króliczki
  • fretki
  • chomiczki
  • koszatniczki
  • świnki morskie
  • szynszyle.

Zwierzaki w naszym hotelu są objęte stałym dozorem weterynaryjnym.

Na Państwa życzenie mogą zostać wykąpane w naszym salonie.

Dzieki małej liczbie miejsc możemy w całości poświecić się opiece każdego zwierzątka z osobna.

Cena za dobę obejmuje żywienie, zabiegi pielęgnacyjne, podściółkę (żwirek) oraz nadzór weterynaryjny.

Czy każdy wyjazd z domu na dłuższy czas stawia was przed tym samym dylematem : kto zaopiekuje się naszym pupilem? Czy nie martwicie się będąc na wyjeździe, czy z waszym ulubieńcem wszystko jest w porządku?

Często zdarza się, że właściciele zwierząt domowych muszą zrezygnować z urlopów i wakacyjnych planów, z powodu problemu, pod tytułem: z kim zostawić swoich podopiecznych. Teraz już ten kłopot to przeszłość. Nie ma potrzeby dzwonienia po rodzinie, przyjaciołach czy znajomych i scedowania na nich tego obowiązku. Odpowiednim miejscem jest hotel dla kotów i gryzoni w Krakowie, który zapewnia całodobową opiekę nad zwierzętami.

Zastanawiasz się czy hotel dla kota to dobre rozwiązanie? Czy hotel dla królika to nie fanaberia? Czy hotel dla świnki morskiej może być dobrym miejscem jej pobytu?

Odpowiedź jest bardzo prosta: tak. Jeśli zwierzęta przebywają pod fachową opieką, nie ma żadnych obaw. Nie powinieneś niepokoić się oddając kota, królika, świnkę morską czy chomika do hotelu dla małych zwierząt. Wiadomo, każdy właściciel kochający swojego pupila, pragnie zapewnić mu podczas swojej nieobecności komfortowe, domowe warunki i jak najlepszą opiekę. Możesz być pewien, że hotel dla kotów i gryzoni to miejsce, gdzie zwierzęta trafią w „dobre  ręce”. Obiekt prowadzony jest przez lekarzy weterynarii, co w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych umożliwia szybką interwencję i właściwą pomoc. Ponadto gwarantujemy, że hotel dla zwierząt zapewni Waszym pupilom wygodę i bezpieczeństwo. Nasz pensjonat jest niewielki, dlatego mamy pewność, że zwierzęta są stale otoczone troskliwą opieką.

W hotelu dla kotów i gryzoni w Krakowie gwarantujemy optymalne warunki, fachową opiekę, a w razie konieczności niezbędną pomoc weterynarza. Co ważne, cena za dobę obejmuje żywienie, zabiegi pielęgnacyjne, podściółkę (żwirek) oraz nadzór lekarski. Już o nic nie musisz się martwić, twój pupil jest w dobrych rękach!